Co się dzieje?

Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – Cały Film

Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – Cały Film

Kto zmieni przyszłość?Nov. 14, 2018United Kingdom134 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis Fimu

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda online wydają się mieć nieco ciemniejszy ton niż pierwszy film ze względu na obecność mrocznego czarodzieja Grindelwalda. Decyzja o obsadzeniu Johnny’ego Deppa jako Grindelwalda była kontrowersyjna, biorąc pod uwagę, że został oskarżony o przemoc domową przez swoją byłą żonę Amber Heard.

Tina, Queenie i Jacob dołączają do Newta podczas jego podróży, próbując wyśledzić stworzenia, które w tajemniczy sposób zniknęły. Tymczasem Albus Dumbledore stara się nakłonić Credence’a do przyjęcia swojej tożsamości jako czarodziej, zamiast żyć w strachu przed jego zdolnościami. Eddie Redmayne powraca jako Newt, do którego dołączają Dan Fogler, Alison Sudol, Katherine Waterston i Ezra Miller – który wcieli się w rolę Credence.

Dlaczego warto obejrzeć cały film – Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda online?

Seria Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć wystartowała z wielkim sukcesem i dlatego warto obejrzeć ten film.

Pierwszy film był wprowadzeniem do bohaterów i historii, a drugi to prawdziwa przygoda. Fabuła jest prosta, ale oryginalna, gdyż łączy dwa najpopularniejsze gatunki: fantasy i kryminały.

Film Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda cały film zaczyna się od jednego z głównych bohaterów, Newta Scamandera (w tej roli Eddie Redmayne), próbującego wrócić do Nowego Jorku po swojej pierwszej wizycie w Ameryce. Jednak wpada w tarapaty pod postacią Credence (Ezra Miller), który w dzieciństwie był maltretowany przez Grindelwalda (Johnny Depp). Okazuje się, że Credence ma magiczne moce, których nie może kontrolować. Staje się celem Grindelwalda, który chce, aby dołączył do jego szeregów. Oczywiście Newt nie cofnie się przed niczym, aby go uratować.

Mnóstwo akcji w całym filmie!

Akcja gry toczy się w Londynie, Paryżu i innych europejskich miastach słynących z architektury. Lokalizacje są oszałamiające i dodają całemu doświadczeniu oglądania tego filmu.

W filmie występują świetni aktorzy, tacy jak Jude Law czy Johnny Depp, którzy wcielają się w kilka bardzo interesujących postaci. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że ich role nie są istotne dla fabuły. Później zdajemy sobie sprawę, jak bardzo.

Moja opinia o filmie :

Zawsze byłem wielkim fanem serii o Harrym Potterze. Kiedy w 2016 roku ukazały się Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, byłem podekscytowany, widząc kolejną historię osadzoną w J.K. Czarodziejski świat Rowling. Widziałem film w kinach i nie mogłem się doczekać premiery kolejnego filmu. W listopadzie zeszłego roku zostaliśmy potraktowani kontynuacją serii Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda. Szczerze mówiąc, podobał mi się ten drugi film nawet bardziej niż pierwszy. A dziś jestem tu , aby dać Ci możliwość obejrzenia tego filmu!